Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина  нашої школи.

  У цей день в нашій школі  пройшли заходи  під гаслом  «Відчуй смак української мови!..». У 7-Б, 8-А, 9-А, 10 класах відбулися фотоквести. Учні отримала грамоти за найкращі роботи. Мовознавча кав’ярня « Причасти мене розмовою українською мовою» завітала до учнів 8-А, 9-А, 10 класів. 

Проведено відкриті уроки на тему: «Рідна мова моя калинова», а також ряд тематичних заходів, вікторин, конкурсів, диктантів. «Бережімо наш скарб - рідну мову!» Під таким гаслом вчителем української мови та літератури Яровою Р.О. було проведено вікторину в 5 класі.

Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.