Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Відповідно до плану заходів щодо відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки  учні 3-А класу взяли участь у поетичному марафоні. Разом з вихователем ГПД Соловей О.А. діти декламували поезії, поринувши у дивовижний світ Лесі Українки.

Учні 4-Б класу. Під керівництвом класовода Білик Л.В. вони переглянули презентацію про родину поетеси, а також читали улюблені вірші.

Під час показу презентацій  діти 4 - В класу використовували і покращували свої навички взаємодії із соціумом, що є невід’ємною частиною виховання майбутніх жителів нашої країни, патріотів, освітніх діячів. Також були створені дитячі ілюстрації, виразно виконані вірші видатної поетеси. Бібліотекар розповіла дітям найцікавіші моменти з біографії письменниці. За організацію цього заходу, висловлюю щиру вдячність нашому бібліотекару Тетяні Петрівні.

Класовод Левченко Н.І

До 150-річчя з Дня народження Лесі Українки учні 8-Б класу під керівництвом учителя української мови і літератури Черкасець Любов Іванівни переглянули фільм «Леся Українка: цікаві факти про письменницю», читали її вірші та підготували проєктні роботи про життя і творчість видатної поетеси.

Учні 9-А та 6-А класу Шишацької школи ім. В. І. Вернадського  презентували  поезії та вокальне виконання поезій славетної поетеси. Адже її слова, рядки з відомих віршів, стали “стрілами”, що влучали в саме серце несправедливості: викривали всі жахливі діяння влади, говорили про недолю українського народу, звинувачували інтелігенцію у байдужості… Все життя Лесі Українки було подвигом, прикладом справжньої мудрості та волі, що не могло не відобразитись на віршованих рядках.

Учні 6-А класу створювали листи до видатної поетеси. Найкращі листи написали: Василенко Анастасії, Напари Крістіна, Дерій Яни, Бадалова Олександра.

Виконували фотоквест учні 7-Б, 9-А класів. « Видатна поетеса-Лариса Петрівна Косач ( Леся Українка)». Найкращі роботи: Сердюк Марії ( 7-Б), Хар'янової Лілії ( 7-Б), Дерій Яни ( 9-А), Ростовського Олександра( 9-А), Ярош Анастасії ( 9-А), Крутько  Надії ( 9-А), Калини Вікторії ( 9-А).

Чорнобай Р. Г.

 Не залишилися осторонь і учні Баранівської філії І-ІІ ступенів опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа ім..В.І.Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області». Цього дня у маленькій школі були проведені виховні години, присвячені поетесі, конкурс рефератів. Діти ознайомилися з виставкою її творів, а також підготували свято «Невмируще слово Лесі Українки».