Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку  21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). 

Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

У цей день класні керівники опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа ім. В. І. Вернадського провели інформаційні хвилинки для учнів. До глибини душі проникливим став вірш «Для чого люди вийшли на Майдан?» учениці 11-А класу Кущ Світлани. Також був встановлений стенд для ознайомлення учнів з історією виникнення свята та з поясненням понять « гідність» та «свобода».

У такі пам’ятні дні учні повинні не тільки згадувати історію своєї держави, а й усвідомити себе справжніми українцями, виховувати в собі почуття особистої відповідальності за долю держави та мати готовність служити Батьківщині.

Видря Ольга Юріїівна, педагог-організатор