Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

20 листопада відзначається  Всесвітній день  дитини.

Офіційно це свято з'явилося в 1954 році  завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на  необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя, вільних від голоду, жорстокості, експлуатації та інших форм зловживань.

Всесвітній день дитини також відзначається, коли Організація Об'єднаних націй прийняла декларацію прав дитини. Це відбулося в 1959 році.  Крім того, 20 листопада 1989 року була підписана міжнародна конвенція про права дитини.

Цього дня наша шкільна родина теж залучилася до святкування. Учні 5-9 класів підготували чудові плакати, де в яскравій та доступній формі висвітлили не тільки права, які має дитини, але й її обов’язки. Соціальний педагог Луценко Світлана Гаврилівна провела тренінгові заняття «Знаємо і реалізуємо свої права» для 7-х та 9-х класів. А педагог-організатор Видря Ольга Юріївна разом з учнями 5-7-х класів підготували відеоролик про те, як найвразливіша частина суспільства діти потребують особливого захисту й піклування.

Видря Ольга Юріївна, педагог-організатор