Надрукувати
Перегляди: 39
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

         Сучасна молодь -  це, безсумнівно, драйвери змін у суспільстві з новими цінностями і власним баченням світу. Саме вона здатна неабияк реалізувати  свої мрії через участь у різних проєктах і конкурсах. Продумати стратегію, скласти якісний план дій та цілеспрямовано йти до своєї мети – все це ознаки  активної молоді.

         Влітку цього року здійснилася довгоочікувана мрія опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа ім. В. І. Вернадського». Троє учениць (Величко Ілони, Гордієнко Валерії, Мізь Ірини) взяли участь у майстерні лідерства та проєктного менеджменту «Підйом» (спільному проекті агропромхолдингу «Астарта», благодійного фонду «Повір у себе» та Української академії лідерства). Протягом кількох днів вони навчалися створювати власні проєкти, розвивати лідерські навички, освоювали проєктний менеджмент, наполегливо працювали і вірили в перемогу.  Дівчатка змогли відстояти свій проєкт «GreenHub», що базувався на створенні «Зеленого класу», мініекостежки і теплих екологічних ділянок на території школи. Він неабияк потрібний для учнів школи: проведення занять на свіжому повітрі сприяє кращій концентрації уваги, підвищує цікавість та мотивацію до навчання, дає більший простір для творчості та допомагає зберігати здоров’я. Зеленим класом можуть користуватися також вчителі та батьки для участіу семінарах та зборах. Такий формат проведення є  профілактикою емоційного вигорання вчителів і буде сприяти більшій активності батьків щодо залученняїх до шкільного життя. Також на просторі Green HUB ми плануємо проводити різні майстер-класи, лекції екологічного спрямування для різної вікової категорії населення (від дошкільнят до людей похилого віку), залучати фахівців агрофірми ТОВ АФ ім. Довженка для майстер-класів з метою  профорієнтації учнів.

        На даному етапі вже встановлено альтанку та посаджено дерева. У подальшому планується прокласти екологічну стежку, створити екоділянки.

        На цьому шкільні проєкти ще не закінчуються. Наші учні мають ще багато ідей, щодо вдосконалення навчального закладу та освітнього простору. Ми завжди готові до нових звершень і впевнено йдемо до своєї мети!

                                                                                                                                            Величко Ілона, учасниця проєкту

IMG 20201116 110451  IMG 20201116 110507

IMG 20201116 110518