Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
4 травня
Міжнародний день пожежників
Міжнародний день пожежних відзначається з 1998 року. Він був встановлений в пам'ять про трагічні події, що сталися в Австралії, коли загинуло п'ятеро пожежників. Вони виїхали на виклик гасити лісову пожежу, але із-за зміни напрямку вітру пожежна машина загорілася і всі п'ять пожежників загинули у вогні.
Працівники пожежних служб - це люди, які безперечно заслуговують на визнання. Кожен день вони реагують на тисячі інцидентів швидко і ефективно. Результати їхніх зусиль - порятунок незліченної кількості людських життів і збереження матеріальних цінностей, які потенційно могли б бути знищені розбурханим вогнем. Вони присвятили своє життя захисту всіх нас. Ми ж, зі свого боку, можемо проявити нашу підтримку і вдячність пожежним по всьому світу, які продовжують захищати нас протягом усього року.
Статистика невблаганна. За даними масивів карток обліку пожеж упродовж 3 місяців 2020 року в Україні зареєстровано 25 724 пожежі. Упродовж трьох місяців 2020 року на місці пожежі виявлено 596 загиблих людей, з них 12 дітей. Унаслідок пожеж загинуло 578 людей, в тому числі 16 дітей, 413 людей отримало травми, у тому числі 48 дітей.
Тож в цей день від імені всіх працівників та учнів опорного закладу "Шишацька спеціалізована школа ім. В.І. Вернадського" хочемо побажати вам міцного здоров'я, нехай всі ваші виїзди будуть лише навчальними та показовими. Дякуємо за вашу нелегку роботу та за те, що ви рятуєте чужі життя із рук полум'я, не шкодуючи своїм. Нехай оберігає вас Бог!
Видря Ольга Юріївна, педагог-організаторh ua den pojarnika w