Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління протягом 10-11 жовтня в опорному закладі відбулася низка заходів, присвячена Дню захисника України та українського козацтва.

Зокрема 10 жовтня для учнів 3-Б класу організовано виховний захід з ігровою програмою та вікториною. Також в цей день  учні 10-11 класів взяли участь в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» на тему «Козацькими стежками», в якій перемогу здобули учні 11-х класів.

11 жовтня відбулося традиційне родинно-шкільне свято «Посвята в козачата» для учнів 2-их класів. Малюки продемонстрували свої вокальні таланти, спритність, кмітливість та ерудицію. Наприкінці посвяти козачат, котрі так гідно витримали всі випробування, привітав підосаул Шишацької козацької громади Лисоконь Андрій Петрович, а також  вручив їм посвідчення та значки. І на завершення діти отримали  солодкі подарунки.

У цей день у школі відбувся спортивний захід між учнями 4-х класів опорного закладу, Великоперевізької та Гоголівської школами.У напруженій боротьбі переможцями змагань стали учні Шишацької школи. Усі переможці та призери змагань нагороджені грамотами та подарунками від Шишацької ОТГ. Усіх учасників змагань пригощали смачним кулішем та справжнім козацьким чаєм козаки Шишацької козацької громади.

Дуже важливо, що в наш час відроджуються традиції українського козацтва, ведеться активна робота з учнями та молоддю. Тому хочеться висловити подяку нашим спонсорам Косогору Сергію та Вікторії, Шишацькій ОТГ, козакам Шишацької козацької громади, а також дітям за участь та небайдуже ставлення до славних традицій українського народу.