×

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_HTML] Image source is expected to be typed as plain text but <span class="tm7">Foto/2019_04_Molod_obyraie_zdorovia</span> appears to contain HTML tags. Please make sure the image source path or URL is either entered using the keyboard or pasted as plain text.
Надрукувати
Перегляди: 203
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Для учнів середніх класів опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа ім.В.І.Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області» вже стало традицією вихідні дні квітня й травня проводити разом з батьками та вчителями у квест-походах.  

Наші друзі, слідопити Полтавської та Шишацької громади дитячого і молодіжного відділу церкви християн-адвентистів, організували захід, розробили завдання, розмітили маршрут  та провели по ньому дітей.

21.04.2019 року учасники квест-походу навчалися працювати в команді. Допомагаючи один одному та рухаючись відповідно пунктів, які були зазначені у карті, долали перешкоди, пересувалися на ходулях, виконували різні завдання, розгадували ребуси, здобували навички першої медичної допомоги, повторювали правила поведінки в лісі, засвоїли 10 заповідей справжніх друзів, ознайомлювалися з властивостями лікарських рослин, здобували навички орієнтування на місцевості й туристичної техніки, знаходили «скарби» та сюрпризи, їли найсмачнішу кашу, приготовлену на вогнищі.

Діти з великим задоволенням провели день разом та зрозуміли, що один з найбільших скарбів на землі – справжня дружба. Ще раз переконалися в тому, як важливо обрати здоровий спосіб життя, бути одною командою, цінувати й поважати один одного та своїх батьків.  Цілий день з друзями, без гаджетів і телефонів! Чудовий день!

Хочемо висловити слова щирої подяки батькам Коркішка Артема та Колоса Арсена, які вже вкотре не пошкодували свого вільного часу, були з нами і допомагали у всьому!

Запрошуємо всіх батьків долучитися до участі у квест-походах.

{gallery}Foto/2019_04_Molod_obyraie_zdorovia{/gallery}

Соціальний педагог опорного закладу

 «Шишацька спеціалізована школа ім.В.І.Вернадського»

Світлана Луценко