×

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_HTML] Image source is expected to be typed as plain text but <span class="tm7">Foto/2019_04_Molod_obyraie_zdorovia</span> appears to contain HTML tags. Please make sure the image source path or URL is either entered using the keyboard or pasted as plain text.
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Для учнів середніх класів опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа ім.В.І.Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області» вже стало традицією вихідні дні квітня й травня проводити разом з батьками та вчителями у квест-походах.  

Наші друзі, слідопити Полтавської та Шишацької громади дитячого і молодіжного відділу церкви християн-адвентистів, організували захід, розробили завдання, розмітили маршрут  та провели по ньому дітей.

21.04.2019 року учасники квест-походу навчалися працювати в команді. Допомагаючи один одному та рухаючись відповідно пунктів, які були зазначені у карті, долали перешкоди, пересувалися на ходулях, виконували різні завдання, розгадували ребуси, здобували навички першої медичної допомоги, повторювали правила поведінки в лісі, засвоїли 10 заповідей справжніх друзів, ознайомлювалися з властивостями лікарських рослин, здобували навички орієнтування на місцевості й туристичної техніки, знаходили «скарби» та сюрпризи, їли найсмачнішу кашу, приготовлену на вогнищі.

Діти з великим задоволенням провели день разом та зрозуміли, що один з найбільших скарбів на землі – справжня дружба. Ще раз переконалися в тому, як важливо обрати здоровий спосіб життя, бути одною командою, цінувати й поважати один одного та своїх батьків.  Цілий день з друзями, без гаджетів і телефонів! Чудовий день!

Хочемо висловити слова щирої подяки батькам Коркішка Артема та Колоса Арсена, які вже вкотре не пошкодували свого вільного часу, були з нами і допомагали у всьому!

Запрошуємо всіх батьків долучитися до участі у квест-походах.

{gallery}Foto/2019_04_Molod_obyraie_zdorovia{/gallery}

Соціальний педагог опорного закладу

 «Шишацька спеціалізована школа ім.В.І.Вернадського»

Світлана Луценко