×

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_HTML] Image source is expected to be typed as plain text but <span class="tm7">Foto/2019_04_Den_dovkillia</span> appears to contain HTML tags. Please make sure the image source path or URL is either entered using the keyboard or pasted as plain text.
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Квітень. Оживає все в навколишньому світі. Проростає трава, перетворює темну землю на килим пишно-зеленого кольору. Люди наводять лад на присадибних ділянках. У цій метушні настає весняне свято всього людського племені – День Довкілля. За багато років вже склалися своєрідні традиції святкування і в Шишацькій ОТГ: державні установи, громадські організації, пересічні жителі проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

20 квітня до святкування Дня Довкілля долучився і наш опорний заклад «Шишацька спеціалізована школа ім.В.І.Вернадського Шишацького району Полтавської області» та відділ освіти Шишацької селищної ради.

Протягом тижня до цього дня впорядковано та приведено до належного естетичного та санітарного стану територію школи:  побілені дерева, висаджені квіти на пришкільних клумбах,  видалено сухе та поламане гілля, побілено бурдюри та дерева, прибрано шкільний садок.

У суботнику взяли участь  педагогічні працівники  та технічний  персонал опорного закладу, методисти та бухгалтери відділу освіти Шишацької селищної ради. Зусиллями усіх небайдужих, хто долучився до толоки, було побілено дерева та бурдюри в центрі селища.

Пам’ятаймо, чистота і порядок залежить від кожного з нас, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

{gallery}Foto/2019_04_Den_dovkillia{/gallery}