Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Серед найбільш серйозних соціальних проблем, з якими стикається сучасне українське суспільство, є проблема збереження здоров'я людей в умовах загрози поширення невиліковних і життєво небезпечних захворювань.

У 1995 році ВООЗ зафіксувала в Україні епідемію туберкульозу, оскільки кількість хворих на той час перевищувала 1 % населення. На жаль, попри всі зусилля, епідемія невпинно поширюється. Щороку в Україні на туберкульоз захворюють більше 40 тисяч українців: це 4 особи щогодини.

24 березня відзначався Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Профілактика туберкульозу серед дітей та учнівської молоді потребує особливої уваги, адже завчасна інформаційно-просвітницька робота є найефективнішою у попередженні поширення цього соціально небезпечного захворювання.

З метою формування життєвої мотивації дітей та молоді до духовності, культури і здорового способу життя в опорному закладі «Шишацька спеціалізована школа ім..В.І. Вернадського Шишацької селищної ради, Полтавської області» в рамках проведення Місячника боротьби з туберкульозом, організовано диспути на тему: «Завтра починається сьогодні», анкетування, тестування «Що я знаю про туберкульоз?», диктанти «Як запобігти туберкульозу», конкурси малюнків, плакатів «Ми вибираємо здоров´я», бесіди з елементами тренінгу «Бути здоровим круто!», «Моє майбутнє в моїх руках» та інші з питань профілактики соціально небезпечних хвороб.

На фото сімейний лікар Костенко А.А. для учнів 4-11 класів проводить лекцію з елементами тренінгу «Найпоширеніша хвороба ХХІ століття», учитель основ здоров’я Самсоненко В. Я. для учнів старших класів проводить тренінгове заняття «Туберкульоз і наше життя».

 

Соціальний педагог опорного закладу

Луценко С.Г.