Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води. Вода – найголовніша, найважливіша рідина на Землі і відіграє надзвичайно важливу роль у природі. З метою підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі  у опорному закладі «Шишацька спеціалізована школа ім.В.І.Вернадського Шишацького району Полтавської області» відбувся захід «Вода – основа життя».  

Про головні річкові басейни України розповів учням Одинченко С.М., учитель географії.  Самсоненко В.Я., учитель біології,  наголосив на тому, що сьогодні мільярди людей, як і раніше, не мають доступу до безпечної води, і їхні домашні господарства, школи, підприємства, фермерські господарства та фабрики ведуть боротьбу за виживання і процвітання.

Доповідь, з якою виступила Чорнобай Вікторія, учениця 6-Б класу, була присвячена важливості зменшення забруднень навколишнього середовища та економному використанню водних ресурсів.

Дьяченко Анастасія та Троневська Анжела, учениці 6-А класу, підготували презентацію школярам про водні ресурси України та їх забруднення фосфатами і пластиковими відходами. Під час заходу присутнім було запропоновано перегляд відеоролика про водну кризу у світі.

Учні зацікавились  проблемою унікальності води для живої та неживої природи, необхідності шанобливого ставлення до неї. Також  брали активну участь в обговоренні проблемних питань. Жвава дискусія відбулася на тему: «А що кожен з нас має зробити для збереження та відтворення водних ресурсів».