×

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /Chornobryvets/2018_01/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

З 7 по 13 січня 2019 року відбувся Міжнародний фестиваль - конкурс мистецтв «Українська коляда» в одному з найпрекрасніших міст Європи – місті Львові. Конкурс відбувся за підтримки Міністерства освіти та культури України, Департаменту культури.

Диплом 2018

    Дитячий народний фольклорно – етнографічного гурту «Чорнобривець» опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа ім В.І. Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області» (керівник Заслужений працівник культури України В.М. Луценко). Вкотре отримав звання лауреата І премії і нагороджений 50% скидкою вартості на поїздку в Болгарію для участі у фестивалі  - конкурсі.

   У 3 віковій категорії, у номінації «Народний вокал», Дмитренко Аміна стала лауреатом І премії, Мураховський Артур у номінації «Академічний вокал» - лауреатом ІІ премії. І премією у номінації «Народний вокал»  нагороджено вокальне тріо «Росинка» у складі Артура і Ілони Мураховських та Аміни Дмитренко.

  Окрилені перемогою, натхненні екскурсією містом Лева і прекрасною новорічною атмосферою, діти повернулись додому з великим бажанням працювати, адже попереду нові конкурси і перемоги.

  Тож не міліє чисте джерельце юних талантів.

 {gallery}/Chornobryvets/2018_01/{/gallery}