Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Учнівські лісництва – це потужна сила у формуванні справжніх природолюбів, дбайливих господарів лісу.Через трудові навички вихованці учнівських лісництв вивчають закони природи, проводять пізнавальні та наукові дослідження. Справу юннатів завжди підтримують спеціалісти лісгоспів.

Ось і сьогодні до Шишацької спеціалізованої школи ім.В.І.Вернадського, на базі якої працює шкільне лісництво «Паросток», завітали гості. Це Рябухін Артем Анатолійович, головний лісничий

ДП «Миргородський лісгосп», Кальна Юлія Миколаївна, інженер лісових культур та Лисоконь Андрій Петрович, майстер лісу Шишацького лісництва. Вони ознайомили юних лісівників з лісовими масивами та їх розміщенням по території ДП «Миргородський лісгосп». Діти із захопленням слухали розповіді не тільки про ліс, а й про ті старовинні речі, які можна знайти там. Зокрема Андрій Петрович ознайомив учнів з колекцією монет, які були знайдені ним на території Шишацького району.

Звичайно, ще чимало невідкладних завдань має вирішити шкільне лісництво «Паросток», щоб стати справжньою кузнею трудового виховання юні, але однозначно участь дітей у ньому впливає на свідомий вибір майбутньої професії. Наша школа пишається тим, що минулорічні випускники, Макаренко Вадим та Панчошка Владислав, вирішили присвятити себе охороні та примноженню лісів — краси Полтавщини.

Отже, ми переконані, що робота учнівського лісництва «Паросток», це не тільки захоплення, гра, але в майбутньому це вкаже багатьом випускникам дорогу в життя, не даремно в селищі проживає не одна династія лісників.

Ярова Р.О., керівник

учнівського лісництва «Паросток»