Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

вісник_обложка_для_банеру.jpg

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Увага

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Вийшов травневий випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»

Правовий вісник 4Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області продовжує роботу щодо інформування про актуальні правові питання та новації у законодавстві. До Вашої уваги вийшов черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

Серед гарячих тем випуску інтерв’ю з головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким про бюджет участі у 2020 році, особливості подачі проектів, умови, особливості визначення переможців та втілені ініціативи.

Про децентралізацію на Полтавщині та історії успіху територіальних громад на прикладі Щербанівської ОТГ розповідає Ігор Процик, голова однієї із найпотужніших ОТГ області.

 Про соціальні гарантії населення на період карантину розповідають наші партнери – представники Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації

Як працюють, чим живуть та чим надихаються фахівці системи БПД Полтавщини читайте у рубриці «Людина права». Про це розповідає фахівчиня Кобеляцького бюро правової допомоги Кременчуцького МЦ з надання БВПД Ірина Тихоненко.

Про новації закону України «Про публічні закупівлі» читайте у рубриці зміни у законодавстві.

Шанс на нове життя, або як діє проект відновного правосуддя для неповнолітніх читайте у свіжому випуску видання.

Серед постійних рубрик видання: земельні радники інформують, сторінка та регіонального представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини, адвокат консультує.

Також можна ознайомитися із зразками документів, прикладами успішної практики системи БПД, переглянути медіа галерею з найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

 До Вашої уваги також відеоконсультації фахівців системи БПД та найбільш яскраві онлайн-заходи протягом травня.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник» можна ознайомитися тут.

Приємного читання!

Система з надання безоплатної правової допомоги

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Цьогоріч свято Останнього дзвоника в опорному закладі відбулося в незвичному для всіх форматі. Карантин не дав можливості зібратися усім разом на святковій лінійці, але він не стане на перешкоді, щоб провести одинадцятикласників в доросле життя і побажати всього найкращого. То ж із щирими словами побажань до учнів, вчителів, батьків звернувся директор опорного закладу Іваниця Віталій Анатолійович. Також чудові слова-привітання прозвучали із вуст наймолодших учасників навчально-виховного процесу. І звичайно останнє слово було за випускниками 2020 року. Відео завершилося чудовими фотографіями шкільного життя одинадцятикласників. Хочемо сказати спасибі батькам, які всіляко допомагали дітям здобувати знання під час дистанційного навчання. А також й учням за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте: майбутнє нашої держави — це ви. Отож, гайда на канікули, щоб з новими силами і позитивними враженнями знову сісти за парти у вересні.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

День вишиванки відзначається в третій четвер травня. У 2020 році воно припадає на 21 травня. З нагоди Дня вишиванки, учні 2-7-х класів та вчителі опорного закладу взяли участь у фотовернісажі під назвою "Україна у вишиванці". Бо саме вишиванка - це відображення національної традиції українського народу. Нині вишита сорочка символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.