Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

На виконання шкільного річного плану виховної роботиопорного закладу «Шишацька спеціалізована школа Шишацької селищної ради», Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» та з метою підтримки дітей з особливими освітніми потребами учні нашого закладу стали учасниками фестивалю майстер-класів художньої творчості для дітей з особливими освітніми потребами, який відбувся 26.01.2018 року у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді.

На урочистому відкритті фестивалю всі присутні поринули у світ творчості та майстерності разом з дитячими хореографічними колективами Полтавського ОЦЕВУМу. Цікаво і змістовно було презентовано всім учасникам фестивалю майстер-класи різнобічного напрямку. Учні нашого закладу, які є також вихованцями Шишацького будинку дитячої та юнацької творчості разом з педагогами Бухун Т.О., Говорун Л.І., Луценко С.Г. відвідали різні майстер-класи. Горват Наталія відвідала майстер-клас по вокалу; Остяк Жанетта– майстер-клас з петриківського розпису; Сафонов Кирило, Кравченко Артем, Паламарчук Дмитро, Сулименко Юрій – майстер-клас по ліпленню. По закінченні майстер-класів діти мали змогу забрати з собою роботи, які виготовили власноруч.

Додому поверталися всі в піднесеному настрої, задоволеними від отриманих знань та з новими враженнями після відвідування майстер-класів.

 

                                                                            Соціальний педагог опорного закладу

                                                               Луценко С.Г.