Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

На виконання шкільного річного плану виховної роботиопорного закладу «Шишацька спеціалізована школа Шишацької селищної ради», Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» та з метою підтримки дітей з особливими освітніми потребами учні нашого закладу стали учасниками фестивалю майстер-класів художньої творчості для дітей з особливими освітніми потребами, який відбувся 26.01.2018 року у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді.

На урочистому відкритті фестивалю всі присутні поринули у світ творчості та майстерності разом з дитячими хореографічними колективами Полтавського ОЦЕВУМу. Цікаво і змістовно було презентовано всім учасникам фестивалю майстер-класи різнобічного напрямку. Учні нашого закладу, які є також вихованцями Шишацького будинку дитячої та юнацької творчості разом з педагогами Бухун Т.О., Говорун Л.І., Луценко С.Г. відвідали різні майстер-класи. Горват Наталія відвідала майстер-клас по вокалу; Остяк Жанетта– майстер-клас з петриківського розпису; Сафонов Кирило, Кравченко Артем, Паламарчук Дмитро, Сулименко Юрій – майстер-клас по ліпленню. По закінченні майстер-класів діти мали змогу забрати з собою роботи, які виготовили власноруч.

Додому поверталися всі в піднесеному настрої, задоволеними від отриманих знань та з новими враженнями після відвідування майстер-класів.

 

                                                                            Соціальний педагог опорного закладу

                                                               Луценко С.Г.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

На виконання річного плану методичного кабінету відділу освіти Шишацької селищної ради, 12.12.2017 року, на базі опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа ім. В. І. Вернадського Шишацької селищної ради» був організований та проведений семінар-практикум на тему: «Формування всебічно розвиненої особистості школяра методом арт – терапії» для практичних психологів та соціальних педагогів за участі завідуючої відділення «Реабілітаційний центр для дітей з обмеженими фізичними можливостями» територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Шишацької селищної ради Михайлової Ю.В.

Семінар відкрив директор опорного закладу Іваниця В.А., який зосередив увагу всіх присутніх на необхідності психологічної просвіти всіх учасників навчально-виховного процесу в умовах реформування освіти, особливо щодо питання інклюзивної освіти і тієї титанічної праці, що покладається на плечі працівників психологічної служби.

Начальник відділу освіти Шишацької селищної ради Караваєва Н.М. ознайомила всіх присутніх зі змінами у законодавстві щодо надання освітніх послуг та підкреслила, що метою повної загальної середньої освіти є різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином України. Підтримала всіх учасників семінару у їх прагненні навчатися, щоби весь свій професіоналізм та майстерність направити на потреби учня в освітньому процесі та набуття ним життєвих компетентностей.

На важливості використання інноваційних методів та технологій, в тому числі й арт-терапії, у умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» в процесі формування всебічно розвиненої особистості школяра наголосила методист методичного кабінету відділу освіти Шишацької селищної ради Луценко С.Г. Було зазначено, що арт-терапія — один із прогресивних напрямів сучасної психології. Адже методом арт-терапії регулюється психоемоційний стан дитини, впливаючи на неї засобами мистецтва: танцем, рухом (кінетотерапія), музикою (музикотерапія), елементами образотворчого мистецтва (ізотерапія), образами, театром (імаготерапія), літературою, книжками (бібліотерапія) та пісочною терапією. Завдяки арт-терапії особистість може підвищити самооцінку, розвинути творчий потенціал, позбутися негативних емоцій, думок, відчуттів.

 

Методист методичного кабінету
відділу освіти Шишацької селищної ради
Луценко Світлана

Дочірні категорії