Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Вибір професії - чи не найголовніший чинник того, як складеться подальше життя випускника школи. Адже хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності. Тому профорієнтація – один із найважливіших напрямів у роботі будь-якого навчального закладу.
У Шишацькій спеціалізованій школі ім.В.І.Вернадського така робота організовується з урахуванням вікових та індивідуально-психологічних особливостей учнів, їхніх нахилів, інтересів, задатків та готовності до певних видів діяльності й рівня сформованості учнівського колективу. Вона дозволяє дітям отримати необхідну інформацію, а компетентні дорослі, які керують цим процесом, допомагають у формуванні професійних і соціальних навичок учнівської молоді, використовуючи при цьому різноманітні інноваційні технології, методи, форми проведення. У сучасному світі зорієнтуватися в різноманітті ВНЗ, форм навчання, пропонованих програм важко не тільки старшокласникам та їх батькам, але навіть фахівцям. Проблема вибору актуальна для багатьох. Тому 9 листопада до Шишацької спеціалізованої школи ім. В. І. Вернадського з профорієнтаційною метою завітали гості - Гриньова М.В., доктор педагогічних наук, професор, декан природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені
В. Г. Короленка, а також студенти. Марина Вікторівна розповіла про про умови вступу до університету, професорсько-викладацький склад, матеріально-технічну базу вузу, а також запросила на навчання до ПНПУ талановиту молодь, яка вміє навчатися й працювати, прагне до самовдосконалення та реалізації свого творчого потенціалу, якій не байдужа природа рідного краю. Студенти надали рекламну інформацію про університет, в цікавій формі розповіли про своє дозвілля та культурно-масову роботу.
Тепла зустріч з майбутніми абітурієнтами закінчилася словами: «До зустрічі в ПНПУ імені В. Г. Короленка!»
                                                                Ярова Р. О., заступник директора з НВР