×

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /Foto/2019_09_Stop_bulinh is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу та з метою підвищення правової обізнаності дітей, 16 вересня 2019 року фахівчиня Шишацького бюро правової допомоги Катя Малаш, провела # відкритий урок для учнів 5 класу Шишацької спеціалізованої школи ім. В.І.Вернадського на тему: « Стоп боулінг!» та «Відповідальність за вчинення булінгу».
Юристка розповіла, що таке булінг, як його розпізнати і що робити в ситуації булінгу, а також зазначила, які види булінгу існують і як йому протистояти.
Катерина Малаш наголосила, що відповідальність за дії дитини, доки їй не виповнилося 18 років, несуть батьки. Якщо дитина вчиняє насильство над іншими, батьків можуть притягнути до адміністративної, кримінальної або цивільної відповідальності.
По завершенню уроку діти переглянули відеоролики про булінг та провели гру «Це булінг», також були розповсюджені інформаційні буклети на тему « Зупинимо боулінг разом!», «Твої права – твій надійний захист».

{gallery}/Foto/2019_09_Stop_bulinh{/gallery}