×

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /Foto/2018_12_ia_sortuiu/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Зробимо світ чистішим

Останнє оновлення: Четвер, 27 грудня 2018 Автор: Володимир

Проблема екологічної небезпеки твердих побутових відходів (ТПВ) сьогодні гостро стоїть перед кожним населеним пунктом не тільки України, а й усього світу. Ця небезпека пов'язана з усіма стадіями поводження з ТПВ, починаючи з їх збирання і транспортування та закінчуючи переробленням, утилізацією або захороненням. Для нашого селища ця проблема є актуальною. Тому у 2018 році, завдяки ГО «Зелене серце» та регіональному ландшафтному парку «Диканський», учні опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа ім. В.І. Вернадського» взяли участь у Всеукраїнському просвітницькому проекті щодо сортуванню відходів «Я сортую».

У марафоні «Я сортую», який розпочався 8 жовтня, взяли участь учні таких класів: 2-Б, 3 –А, 3-Б, 6 –А, 6 -Б, 8, 9, 10 –Б, 11.

У рамках проекту були проведені інформаційні заняття для учнів молодших класів та інформаційні лінійки для учнів старшої школи. Створені куточки рециклінгу. Кожний четвер учні восьмого класу разом з вчителем хімії та біології Безкоровайною Н.Б. проходять класами та збирають вторинну сировину за такими фракціями: ПЕТ-пляшки, папір, жерстяна банка та складають його у спеціально відведеному приміщені. Згодом сировину буде здано підприємцю, який займається сортуванням.

Отримані кошти за побутові відходи учні витратять на придбання необхідних речей у класні кімнати.

Проект має на меті дати молоді знання, заохотити ініціативність, впровадити культуру сортування відходів, додати впевненості у своїх можливостях впливати на життя і розвиток громад.

 {gallery}/Foto/2018_12_ia_sortuiu/{/gallery}

Горбонос Єлизавета, учениця 8 класу

Перегляди: 99