Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Засідання творчої групи учителів-словесників Шишацької ОТГ

Останнє оновлення: Середа, 05 грудня 2018 Автор: Володимир

4 грудня  на базі Ковердинобалківської філії  І – ІІ ступенів опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа ім. В.І.Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області» відбулося чергове засідання творчої групи вчителів-словесників Шишацької ОТГ «Реалізація діяльнісного підходу у навчанні української мови та літератури».

Керівник творчої групи Ярова Р.О. ознайомила присутніх з метою, завданнями творчої групи та звернула особливу увагу на особливості планування та проведення уроку за діяльнісним методом навчання, при якому дитина не отримує знання у готовому вигляді, а здобуває їх сама у процесі власної навчально-пізнавальної діяльності.

Члени творчої групи переконані, що цей метод навчання є одним із провідних у сучасній  школі. Його застосування забезпечує можливості щодо вироблення в учнів необхідних пізнавальних вмінь, компетенцій саморозвитку та самовиховання.  Діяльнісний підхід дозволяє дітям глибоко поринути у таємниці навчального предмету, оволодіти методами його пізнання та різними способами розв’язування завдань щодо організації роботи у класі із запровадження діяльнісного методу навчання на уроках української мови та літератури,

Учителі-словесники Шишацької ОТГ поповнили свою скарбничку педагогічної майстерності шляхом відвідування уроку української мови у 7 класі з теми «Дієприкметник як особлива форма дієслова», який майстерно провела Бурмака Валентина Петрівна – учитель української мови та літератури.

Особливу увагу учителів було зосереджено на посиленні практичної спрямованості навчання та впровадженні сучасних освітніх технологій у освітній процес, зокрема й використання можливостей інноваційних освітніх проектів.

На завершення було підбито підсумки роботи засідання творчої групи, окреслено завдання на майбутнє.

  

                                                      Р.О.Ярова, керівник творчої групи

Перегляди: 54

Додати коментар


Захисний код
Оновити