Бесплатные шаблоны Joomla

Scratch хакатон вносить креатив у шкільне життя

Останнє оновлення: Вівторок, 04 грудня 2018 Автор: Володимир

З 1 по 2 грудня у Києві на базі офісу агрохолдингу «Астарта-Київ» відбувся «Scratch хакатон» - дводенна подія, під час якої учні віком від 9 до 14 років змагалися в програмуванні. 15 команд з усієї України працювали над інноваційними проектами для вирішення соціальних проблем, використовуючи набуті знання зі Scratch (інтерпретованої динамічної візуальної мови програмування, яка має за мету навчити дітей поняттю програмування і дає змогу створювати ігри, анімації чи музику).
Відрадно, що у цих змаганнях взяла участь команда «Дівочий батальйон» опорного закладу «Шишацька спеціалізована школа ім.В.І.Вернадського Шишацької селищної ради Полтавської області» у складі Мізь Ірини, Шупик Карини, Гордієнко Валерії (фасилітатор Вітценко В.М., учитель фізики та інформатики).
Змагання проводилися у трьох категоріях:

«Екологія», «Здоровий спосіб життя», «Рослинництво». Наша команда працювала в категорії «Екологія» і зосередила увагу на проблемі «Утилізація твердих побутових відходів». Після визначення можливих рішень, учасники створили в Scratch навчальну гру, яка дає можливість дітям 7-12 років з’ясувати, як правильно сортувати сміття для утилізації, а потім перевірити свої знання за допомогою вікторини. Команда створила інноваційні рішення для важливої соціальної проблеми і презентувала їх членам журі. Зрештою, учасники займалися розробкою та програмуванням даної гри. Приємно, що журі відзначило високий рівень підготовки команди «Дівочий батальйон».
Участь у хакатоні - це ознака активної громадянської позиції, професіоналізму та бажання зробити цей світ кращим. Під час змагань учні набули досвіду реалізації командного проекту з освітніх технологій, отримали можливість працювати в обмежених часових рамках, вивчити та застосувати нові технології у сфері освіти, поспілкуватися з менторами, які надихали команди на нові ідеї, ділилися своїми думками та допомагали практичними порадами.
Дівчата переконані, що співпраця підвищує вірогідність спільної перемоги та більш швидкого досягнення результатів, і гарним тому прикладом була взаємодопомога учасників. Діти не тільки змагалися, а й активно відпочивали. Для них була організована екскурсія на виставку робототехніки та проведені майстер-класи зі складання і програмування роботів.
Команда «Дівочий батальйон» щиро вдячна організаторам та партнерам хакатону, зокрема керівникові проектів Департаменту з розвитку корпоративного партнерства агрохолдингу «Астарта-Київ»Л.В. Марачканець, генеральному директору ТОВ «АФ «ім. Довженка» С. В. Жиліну, заступнику директора із соціальних питань ТОВ «АФ «ім. Довженка» Т. І. Хлівній, фахівцю з корпоративних питань ТОВ «АФ «ім. Довженка»Н.В. Хорольській, водієві О.І. Діхтярю та тим небайдужим і креативним дорослим, які зібрали всіх разом, об’єднали спільною метою та дали змогу відчути захоплюючу атмосферу змагання.

 

Р.О. Ярова, заступник директора з НВР опорного закладу
«Шишацька СШ ім.В.І.Вернадського»

Перегляди: 86

Додати коментар


Захисний код
Оновити