Интернет-магазин nachodki.ru

Акція «Посади дерево миру»

Останнє оновлення: Понеділок, 10 квітня 2017 Автор: Володимир

Усі розуміють, що озеленення у системі зовнішнього благоустрою селища має велике значення. Адже зелені насадження значно зменшують кількість пилу й аерозолів у повітрі, відіграють роль фільтру, впливають на формування мікроклімату, діють на тепловий режим, вологість і ступінь рухомості повітря, є місцем активного й пасивного відпочинку населення.

           Благоустрій завжди був «візиткою» міста, селища чи села, а для самих мешканців створював соціальний комфорт проживання в ньому. Враження про населений пункт, а в цілому і про державу складається саме з того, який в ньому благоустрій, зелені насадження, який стан парків, скверів, доріг, тротуарів, який вигляд мають зупинки, фасади будинків, дитячі та спортивні майданчики, яке освітлення вночі, який санітарний стан.

     Для озеленення території дитячого майданчика по вулиці Симона Петлюри, у рамках проведення Всеукраїнської акції «Посади дерево миру», за ініціативи та безпосереднього сприяння депутата селищної ради та директора школи Іваниці В.А. було придбано 30 саджанців уксусних дерев. Члени шкільного лісництва «Паросток» разом із президентом школи Мізем Антоном підтримали ініціативу директора школи і висадили дерева, впорядкували територію майданчика і зобов’язалися доглядати за молодими саджанцями.

     Принагідно запрошуємо всіх  шишачан проявити  небайдужість до рідного куточка, довкілля і посадити деревце чи кущик на власній садибі, біля житлового будинку просто для власного задоволення, краси і спільної користі.  

                                                       З.В. Шевченко, заступник директора з НВР
Перегляди: 142

Додати коментар


Захисний код
Оновити