Бесплатные шаблоны Joomla

Дослідно-експериментальна робота в школі

Останнє оновлення: Вівторок, 18 листопада 2014 Автор: Володимир

1 листопада на базі Шишацької спеціалізованої

школи ім.В.І.Вернадського відбулася інструктивно-методична нарада з підготовки дослідно-експериментальної роботи «Реалізація діяльнісного підходу у навчанні природничих предметів». Організатором виступив Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

імені М.В. Остроградського. У нараді взяли участь: Буйдіна О.О.,завідувач кафедри методики змісту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, науковий керівник дослідно-експериментальної роботи, Шиян Н.І., завідувач кафедри хімії та методики викладання хімії Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, науковий консультант дослідно-експериментальної роботи, учителі - предметники.

Мета: започаткування продуктивної дискусії з проблеми діяльнісного підходу як ефективної стратегії навчання природничих предметів в школі. Завдання, які потрібно було вирішити учасникам наради: 1)систематизувати теоретичні питання з проблеми діяльнісного підходу до навчання; 2)опрацювати нормативну базу дослідно-експериментальної роботи;

3) розглянути ефективні шляхи впровадження діяльнісного підходу до навчання на сучасному етапі; 4)виробити стратегію роботи колективу щодо реалізації основної методології державних освітніх стандартів другого покоління.

На нараді розглядалися питання про діяльнісний підхід як методологію освітньої галузі «Природознавства» державних освітніх стандартів нового покоління, про нормативно-інструктивне забезпечення і план виконання І та ІІ етапів програми дослідно-експериментальної роботи, про проектний задум щодо діяльнісного підходу в навчанні предметів природничого циклу в сучасних умовах.

Нарада завершилася виробленням стратегії роботи колективу школи щодо впровадження діяльнісного підходу у навчанні предметів природничого циклу.

Ярова Р.О.. заступник директора з навчально-виховної роботи

Перегляди: 289

Додати коментар


Захисний код
Оновити