Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

ЗРАЗКОВИЙ АНСАМБЛЬ ЕСТРАДНОГО ТАНЦЮ «РИТМ»

Останнє оновлення: Середа, 10 січня 2018

У 1996 році в стінах школи під керівництвом молодого педагога-хореографа Темерової Інни Юріївни було створено дитячий ансамбль естрадного танцю «Ритм».

Вперше ансамбль звернув на себе увагу під час святкування Івана Купала в селищі Шишаки, про яке писалося у газеті «Молодь України» «76 від 11 липня 1996 року.

Колектив має три групи: старшу, середню, молодшу.

З 1998 року бере участь в обласному огляді-конкурсі дитячої художньої самодіяльності «Різдвяні канікули», а зараз цей конкурс називається «Веселка», на якому неодноразово ставали лауреатами.

У 1999 році молодша група ансамблю була гостем фестивалю «Полтавська ліра» м.Полтава.

З 2000 року ансамбль є постійним гостем конкурсу дівчаток «Чарівна Полтавочка» у м. Полтава.

У 2001 році ансамблю «Ритм» присвоєно звання «Зразковий колектив».

У 2002 році – дипломант ІІ ступеня обласного телешоу-конкурсі дитячої пісні і танцю «Естрадна веселка – 2002» в номінації «Хореографія» м. Пирятин.

Лауреатом другої та третьої премії став ансамбль на дитячому естрадному фестивалі мистецтв «Квітограй» м. Полтава.

У 2002-2003 н.р. – здобули другу та третю премії на Всеукраїнському фестивалі дитячого і юнацького естрадного мистецтва «Веселі канікули осені» (м. Київ) та отримали запрошення на «Пісенний вернісаж» у м.Київ.

Ансамбль був учасником

телевізійного конкурсу «Крок до зірок» (м.Київ).

У 2003 році – став учасником ІІ Міжнародного фестивалю юних талантів «Чарівна свічка». Влітку цього ж року здобув перемогу на ІІІ Міжнародному молодіжному фестивалі мистецтв «Сергіївські зорі», став лауреатом І ступеня (м.Одеса) та отримав нові запрошення на фестивалі.

У 2004 році – здобув ІІ премію на Всеукраїнському телевізійному фестивалі дитячого та юнацького мистецтва «Азовські вітрила»

м. Бердянськ.

У 2005 році на ІІІ Міжнародному молодіжному фестивалі мистецтв «Сергіївські зорі» здобули І премію.

У 2006 році – нагороджений дипломом І ступеня за участь у обласному фестивалі дитячого та естрадного мистецтва «Таланти твої, Полтавщино» м.Комсомольськ (Горішні Плавні).

У 2007 році нагороджений дипломом ІІІ ступеня за участь у Всеукраїнському фестивалі «Мистецьке сузір’я» м.Комсомольськ (Горішні Плавні), а також дипломом І ступеня за конкурс аматорських хореографічних колективів «Кришталевий черевичок» на Сорочинському ярмарку, дипломом І та ІІ ступеня на обласному конкурсі «Срібний черевичок» м.Полтава. Переможець відбіркового туру Полтавського обласного фестивалю «Шукаємо таланти». Учасник ІХ фестивалю-конкурсу «Танцюючий бриз»

м. Євпаторія.

У 2009 році колектив здобув диплом ІІІ ступеня у фіналі обласного фестивалю-конкурсу «Шукаємо таланти», диплом ІІ ступеня в обласному конкурсі-огляді художньої самодіяльності учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Веселка – 2009».

У 2011 році нагороджений дипломом І ступеня за участь у мистецьких заходах обласного огляду народної творчості «Україно моя – отча земле моя», дипломом ІІІ ступеня за участь у Міжнародному дитячому фестивалі «Мистецьке сузір’я».

У 2012-2013 н.р колектив став лауреатом І та ІІ премії у Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького мистецтва «На хвилях Євпаторії».

У 2015-2016 н.р - дипломант ІІ ступеня ІІІ Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва «Planeta Dance Fest» м.Чернігів. У 2016-2017 н.р – отримують два дипломи ІІ ступеня та один ІІІ ступеня за участь у ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Global Dance-2017» м.Умань.

Перегляди: 1273

Додати коментар


Захисний код
Оновити