×

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /Foto/2018_01_maister_klasy/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Обласний фестиваль майстер-класів художньої творчості

Останнє оновлення: Четвер, 01 лютого 2018 Автор: Володимир

На виконання шкільного річного плану виховної роботиопорного закладу «Шишацька спеціалізована школа Шишацької селищної ради», Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» та з метою підтримки дітей з особливими освітніми потребами учні нашого закладу стали учасниками фестивалю майстер-класів художньої творчості для дітей з особливими освітніми потребами, який відбувся 26.01.2018 року у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді.

На урочистому відкритті фестивалю всі присутні поринули у світ творчості та майстерності разом з дитячими хореографічними колективами Полтавського ОЦЕВУМу. Цікаво і змістовно було презентовано всім учасникам фестивалю майстер-класи різнобічного напрямку. Учні нашого закладу, які є також вихованцями Шишацького будинку дитячої та юнацької творчості разом з педагогами Бухун Т.О., Говорун Л.І., Луценко С.Г. відвідали різні майстер-класи. Горват Наталія відвідала майстер-клас по вокалу; Остяк Жанетта– майстер-клас з петриківського розпису; Сафонов Кирило, Кравченко Артем, Паламарчук Дмитро, Сулименко Юрій – майстер-клас по ліпленню. По закінченні майстер-класів діти мали змогу забрати з собою роботи, які виготовили власноруч.

Додому поверталися всі в піднесеному настрої, задоволеними від отриманих знань та з новими враженнями після відвідування майстер-класів.

{gallery}/Foto/2018_01_maister_klasy/{/gallery} 

                                                                            Соціальний педагог опорного закладу

                                                               Луценко С.Г.

Перегляди: 266