×

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /Foto/2017_01_Podorozh_na_planetu_vvichlyvosti/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
8 лютого учні 2-3 класів здійснили уявну подорож на планету ввічливості. Жителі планети забули основні принципи дружби і ввічливості, тому учні повинні були подорожувати із планети на планету і виконувати добрі справи та вчити жителів ввічливості. Перерахували позитивні і негативні риси людини, підбирали антоніми до негативних рис людини, виправляли помилки невихованих людей, згадували тематичні прислів’я і приказки, розбирали ситуації які б могли трапитися із кожним із учнів і як із них вірно вийти.
Наприкінці подорожі обидві команди зібрали потрібне прислів’я: "Справжні друзі.. нічого не вимагають один від одного в ім’я дружби, а роблять один для одного, що можуть".
Кожен учень обвів свою долонь на аркуші паперу і написав на ній свої основні добрі риси і лишив собі на пам’ять, аби ніколи про них не забувати.

{gallery}/Foto/2017_01_Podorozh_na_planetu_vvichlyvosti/{/gallery}